יהודית לוי פסיכותרפיסטית טיפול פרטני זוגי ומשפחתי

מספר הצעות לשיפור מערכת היחסים שלכם​

שימו את הנישואים שלכם במרכז תשומת הלב.לעיתים קרובות מידי מערכות יחסים אינטימיות, במיוחד הנישואים שלכם, נשארים בתחתית סדר העדיפויות. עבודה, ילדים, תחביבים, החיים הרוחניים וזמן פנאי אישי נוטים לבוא לפני הנישואים, לא כך צריך להיות!בריאות הנישואים שלכם היא גורם שמשפיע על שאר אתגרי החיים איתם תתמודדו.

 

הסיפוק ממערכות יחסים נוטה להשפיע על כל השאר כולל הבריאות הפיזית והנפשית שלכם. בזמן שלבטח זה לא הגורם היחיד, מתי שמערכת היחסים שלכם מאורגנת, אתם יכולים לפנות זמן ואנרגיה בקלות  רבה יותר כדי לרדוף אחרי המטרות והחלומות שלכם.

 

תכנון מוקדם יבטיח שתשקיעו זמן ומאמץ על מנת לשפר את מערכת היחסים שלכם. מלבד “הדייט הלילי הקבוע”, צרו רעיונות קונקרטיים ומעשיים לדרך בה אתם הולכים לתת לנישואים שלכם עדיפות עליונה.

נסו להימנע ממטרות מעורפלות כמו “לבלות יותר זמן ביחד”. במקום, נסו לבלות שעה אחת כל ערב ביחד או נשקו אחד את השנייה כל יום.

 

צרו 12 יעדים והתמודדו איתם אחד בכל חודש.

צרו 12 יעדים עיקריים לכל חודש בשנה. אם אתם נופלים ביעד אחד, תמיד יש את היעד של החודש הבא כדי לחזור לעניינים. בנוסף, אתם חייבים להקציב כמות זמן לעבודה על יעד מסוים שבתקווה יניע אתכם לסיים אותו! ההחלטות שלכם לגבי הנישואים יכולות להיות פשוטות, או מעורבות יותר.

דוגמה להחלטה פשוטה יכולה להיות לנסות משהו חדש ביחד: לקחת קורס ביחד או לבשל מתכון חדש יחד אחת לשבוע. הם גם יכולים להיות עמוקים יותר וארוכי טווח: מצאו מטפל זוגי טוב ונכחו בסדרת מפגשי תרפיה או טיפול זוגי . הנקודה היא שאתם לוקחים צעד לשיפור מערכת היחסים שלכם ולא משנה מה מצבה הנוכחי כעת.

 

מצאו עזרה אם אתם זקוקים לה.

ייתכן שאתם תוהים כבר זמן מה אם זה המצב הטוב ביותר שהקשר שלכם יכול להיות בו, מציאת הקשר הנכון יכולה להיות משימה מרתיעה וזה יכול לקחת מספר ניסיונות עד שתמצאו את האחת.

לעיתים קרובות מידי זוגות מחכים עד שהם נכנסים למשבר ורק אז מתחילים לחפש עזרה.

בעיות שכיחות כמו ריבים וויכוחים תמידיים או פשוט חוסר בחיוביות וחום- כולם יכולים להשתפר עם העזרה הנכונה. אם אתם חשים כי יש מקום לשיפור בכל תחום למה לא לקפוץ על ההזדמנות ולתקן את הדברים עכשיו? עזרה מקוונת למערכות יחסים יכולה להיות מקום מצוין להתחיל בו, במיוחד אם אתם מוכנים לקבלת עזרה כבר מעכשיו.

 

אפליקציות של מערכות יחסים למיניהם הן דרך כיפית נוספת למציאת עזרה קלילה. הן לא פתרון מלא, ובטח שהן לא תחליף לחינוך למערכת יחסים מבוסס-כישורים, אך הן דרך כיפית להתמודדות עם יעדי הקשר שלכם  כאשר הטכנולוגיה נמצאת לצדכם!

יהודית לוי
פסיכותרפיסטית
טיפול פרטני זוגי ומשפחתי

 

נייד: 052-3510381

מייל: judlevy08@gmail.com

בניית אתר - קידום פלוס