טיפול נפשי ליחידים - ידוע גם כטיפול פסיכולוגי אישי, תרפיה בדיבור או ייעוץ- הינו תהליך שיתופי בין מטפל ללקוח שמכוון להקל על שינויים בחיי הלקוח ולשפר את איכותם. תרפיה יכולה לסייע לאנשים להתמודד עם מחסומים אשר מפריעים לאורח התקין של הרגש והנפש, והיא גם יכולה להגביר רגשות חיוביים כמו חמלה, הערכה עצמית, אהבה, אומץ ושלווה.

 

מהו טיפול נפשי ליחידים ומתי הוא מומלץ?

טיפול פסיכותרפי יכול לסייע בהתמודדות עם הפרעה נפשית ספציפית כמו חרדה ודיכאון ואו דאגות יום-יומיות, כמו בעיות במערכות יחסים, ניהול לחצים, שאיפות קריירה או נושאים אחרים שעשויים להשפיע על הבריאות הנפשית של אדם. מצוקה נפשית יכולה לבוא לידי ביטוי ברגשות, התנהגויות חריגות, תחושות בגוף ועוד. מטפל יכול להקל על שינוים באורח החיים, לשרת כאוזן קשבת, לסייע בזיהוי הגורמים לסימפטומים, ולספק אסטרטגיות ספציפיות או טכניקות לשינוי מחשבות לא רצויות, התנהגויות או רגשות. דרך תרפיה, אנשים אוספים כלים כדי לנהל סימפטומים נפשיים, כדי להקל לחצים, וכדי להתמודד עם אתגרים.

 

כיצד נקבעים מטרות הפסיכותרפיה, תדירות המפגשים ואורכם?

באופן כללי, מטרת הפסיכותרפיה היא לדבר דרך הבעיות הנפשיות ולעזור ללקוחות להתרפא, לגדול ולהתקדם לעבר חיים פוריים יותר ובריאים מבחינה נפשית. תרפיה טובה מונעת קודם כל מצד המטופל, ומטרות ספציפיות לטיפול ייקבעו על ידך ועל ידי המטפל. זמן מפגש יעוץ וטיפול ממוצע הוא 45-60 דקות, תדירותם ואורכם תושפע לרוב מהצרכים שלך, ממטרות הטיפול וההתקדמות. חששות ודאגות רבות ניתנות לפתרון תוך טיפול קצר-טווח, ובעיות אחרות, כרוניות ומורכבות יותר דורשות התחייבות לטווח הארוך לפני שיורגש שיפור משמעותי.

 

כיצד להתחיל?

הצעד הראשון הוא לצלצל אלי לטלפון: 052-3510381 כדי לקבוע פגישה ראשונית. אתם תדרשו לספק קצת מידע ראשוני דרך הטלפון כדי לעזור לי להעריך אם הקליניקה שלי היא אכן האפשרות הטובה ביותר עבורכם, לאחר מכן נקבע פגישת הערכה ראשונית אשר תספק לכם את ההזדמנות להכיר אותי ולספק לי את הרקע אודותיכם ואודות הסיבות שהובילו אתכם לחפש ייעוץ. אני מעוניינת לפתח מערכת יחסים שיתופית אתכם שבה אנחנו ננסה להחליט יחד איזה סוג טיפול יהיה הטוב ביותר עבורכם.

 טיפול נפשי ליחידים

יהודית לוי פסיכותרפיסטית טיפול פרטני זוגי ומשפחתי

יהודית לוי
פסיכותרפיסטית
טיפול פרטני זוגי ומשפחתי

 

נייד: 052-3510381

מייל: judlevy08@gmail.com

בניית אתר - קידום פלוס